Zamówienie biletu na Eurotunel

Wypełnij formularz, aby wysłać zamówienie

Informacja

22 123 79 00
22 123 88 88

Zalety naszej usługi

Jesteśmy generalnym dystrybutorem Eurotunelu pasażerskiego w Polsce. Zapewniamy możliwość zmian godzin i dat przeprawy. Gwarantujemy sprzedaż w cenach Eurotunelu bez dodatkowych opłat. Bilety można odebrać w biurze, otrzymać przez email lub sms. Dla stałych klientów indywidualnych kontakt i pomoc 24h. Oferujemy dogodne sposoby zapłaty: gotówka, karta, przelew, PayPal. Możliwość płatności w PLN i EUR.

Zalety Eurotunelu


czas przeprawy to tylko 35 minut

dojazd i wyjazd bezpośrednio na autostradę

do 4 przepraw na godzinę, 365 dni w roku bez względu na pogodę

brak dopłat paliwowych

brak opłat za pasażerów

Informacje praktyczne

Wielka Brytania Francja Przejazd z Wielka Brytania - Folkestone do Francja - Calais

Do terminalu w Folkestone - dojazd z Londynu autostradą M20 wg znaków "Channel Tunnel", następnie należy skierować się w zjazd 11A. Wyjazd z Eurotunnelu w Calais .Po ukończeniu podróży pod kanałem La Manche samochody zjeżdżają z platformy pociągu wg wcześniejszego porządku i wyjeżdżają bezpośrednio na autostradę A18. Nie ma dodatkowych kontroli granicznych po wyjeździe.

Francja Wielka Brytania Przejazd z Francja - Calais do Wielka Brytania - Folkestone

Dojazd do terminalu w Calais - Coquelles prowadzi autostradą A16, na której należy kierować się oznaczeniami "Tunnel sous la Manche". Do terminalu prowadzi zjazd 13. Wyjazd z Eurotunnelu w Folkestone. Po przejechaniu pod kanałem La Manche samochody zjeżdżają z platformy pociągu wg wcześniejszego porządku i wyjeżdżają bezpośrednio na autostradę M20. Nie ma dodatkowych kontroli granicznych po wyjeździe.

Po dotarciu do terminalu należy wybrać odpowiedni pas do odprawy celnej, ruch samochodowy oddzielany jest od autokarowego. Na bramce wjazdowej należy podać 8 cyfrowy numer biletu. Służy on do wydrukowania karty wjazdu na wybrany pociąg. Ruchem oraz przydziałem miejsc zajmują się pracownicy Eurotunnelu, którzy skierują Państwa w odpowiednie miejsce.

Ze względów bezpieczeństwa Eurotunnel nie przewozi samochodów z instalacją gazową.