Zakup biletów on-line

Gwarantujemy najniższą cenę biletu
22 123 88 88

Bilety Autokarowe EST Lorek

Historia Firmy

EST Lorek jest jedną z pierwszych firm przewozowych w Polsce, prowadzącą regularne międzynarodowe przewozy autokarowe. Początkowo przewoźnik oferował połączenia tylko z północnej części Polski do północnej części Niemiec. Obecnie przedsiębiorstwo świadczy usługi przewozów pasażerskich z Pomorza, Wielkopolski, Śląska oraz Polski centralnej do Niemiec i Holandii. W trakcie długoletniego istnienia na rynku przewozów międzynarodowych EST Lorek zdobył zaufanie wielu klientów, a ich usługi cieszą się niesłabnącą popularnością wśród podróżnych. Poprzez ciągły rozwój firmy oraz rozszerzanie sieci agentów na terenie Polski i Niemiec pozyskują nową, zadowoloną rzeszę Klientów.

Flota

Przewoźnik dysponuje wysokiej klasy autokarami, zapewniając pasażerom dostęp do toalety, klimatyzacji, systemu audio-video, Wi-Fi oraz gniazdek elektrycznych. Dodatkowo regulowane fotele gwarantują komfortową podróż, a darmowe ciepłe napoje oraz firmowe krówki serwowane na pokładzie autobusu umilają czas.

Kierunki wyjazdów

Głównym kierunkiem obsługiwanym przez EST Lorek jest teren Niemiec, jednakże przewoźnik ma w swojej ofercie również kursy do Holandii. Firma sukcesywnie poszerza swoją ofertę o kolejne kierunki. Atutem jest częstotliwość codziennych kursów, a także możliwość łączenia różnych tras, poprzez zmianę miasta powrotu, w stosunku do miasta z którego nastąpił wyjazd.

Regulamin

Przed zakupem biletu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przewozów. Znajdujące się tam informacje pomogą nam odpowiednio przygotować się do podróży oraz uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Zniżki

EST Lorek oferuje szereg promocji:

  • 6-ty bilet za 50% ceny
  • 11-ty bilet GRATIS
  • bilet urodzinowy GRATIS
  • „Wcześniej kupujesz, taniej z EST podróżujesz”- bilety już od 90zł

oraz bilety ze zniżką dla określonych kategorii osób:

  • seniorzy powyżej 60 roku życia/ inwalidzi
  • uczniowie/studenci do 26 roku życia
  • dzieci do 12 roku życia
  • posiadacz Karty Stałego Klienta
  • pracownicy firm posiadających KSK.

Karty stałego klienta

Dla osób podróżujących częściej, przewoźnik przewidział Kartę Stałego Klienta uprawniającą do stałych zniżek na przejazdy liniami EST Lorek. Pasażer ma możliwość wystąpienia o przyznanie KSK po spełnieniu regulaminowych wymagań. Dodatkowo honorowane są KSK innych przewoźników.

Karty stałego klienta

wniosek ksk.pdf