Zakup biletów on-line

Gwarantujemy najniższą cenę biletu
22 123 88 88

Bilety Autokarowe AGAT

Historia Firmy

W chwili założenia w 1992 roku, firma Agat należała do licznych przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w branży przewozowej. Początkowo autokary Agatu obsługiwały głównie linie z Polski do Włoch, jednak dziś siatka połączeń jest znacznie bardziej rozbudowana. Konsekwentne stawianie na najwyższą jakość świadczonych usług sprawiło, że firma może nawiązywać rywalizację z nawet z największymi konkurentami.

Flota

Firma posiada flotę własnych autobusów. Trudno jednak wyróżnić jedną, dominującą markę z jaką związał się Agat. Wszystkie posiadają jednak udogodnienia takie jak klimatyzacja, toaleta czy barek typowe dla pojazdów zaliczanych do klasy LUX. Dodatkowo przedsiębiorstwo posiada swoje, oznakowane mikrobusy realizujące w razie konieczności połączenia antenowe z mniejszych ośrodków.

Kierunki wyjazdów

Początkowo Agat realizował głównie połączenia do Włoch. Dlatego, nawet obecnie, jest to najważniejszy kierunek w jakim udają się autokary tej firmy. Dzięki dynamicznemu rozwojowi sieci przystanków przedsiębiorstwo zaczęło docierać do takich zakątków Europy jak Grecja, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Ukraina, Belgia czy Luksemburg.

Regulamin

Przed rozpoczęciem podróży warto zapoznać się z zapisami znajdującymi się w warunkach przewozu przewoźnika. Niektóre zapisy mogą różnić się, zależnie od tego z usług jakiej firmy zdecydowaliśmy się skorzystać. Lektura regulaminu sprawi, że podróż odbędzie się bez nieprzyjemnych sytuacji i w przyjaznej atmosferze.

Zniżki

Firma Agat przygotowała również szereg zniżek dla wybranych grup pasażerów. Osobami uprawnionymi do otrzymania biletu są:

  • dzieci do ukończenia 12 roku życia
  • młodzież do ukończenia 26 roku życia
  • seniorzy którzy ukończyli 60 rok życia
  • posiadacze karty stałego klienta Agat Premium Card.

Karty stałego klienta

Specjalnie dla osób podróżujących częściej poza granice kraju firma Agat przygotowała specjalny program lojalnościowy noszący nazwę Agat Premium Card. Stali klienci mogą cieszyć się 15% zniżką oraz szeregiem innych przywilejów. Aby móc skorzystać z tej oferty należy spełnić wymagania znajdujące się w regulaminie kart stałego klienta.

agat

Regulamin

Warunki AGAT.pdf

Karty stałego klienta

KSK AGAT.pdf