Zakup biletów on-line

Gwarantujemy najniższą cenę biletu
22 123 88 88

Bilety Autokarowe Becker Reisen

Historia Firmy

Autokary jeżdżące pod znakiem firmy Becker Reisen od lat docierają do wielu zakątków Europy zachodniej oraz północnej. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się w obsłudze połączeń między Polską i Niemcami, jednak obecnie znacznie rozszerzyło swoją ofertę. Przez lata działalności Becker Reisen zyskał znaczną grupę lojalnych klientów dzięki konsekwentnemu stawianiu na najwyższą jakość usług.

Flota

Autokary znajdujące się na wyposażeniu przewoźnika oferują najwyższy standard. Każdorazowo do dyspozycji pasażerów znajduje się klimatyzacja, toaleta pokładowa oraz system audio-wideo. Flota jeżdżąca pod logiem Becker Reisen jest niezwykle zróżnicowana. Trudno jednoznacznie wyróżnić dominującą markę autokarów. We wszystkich znajduje się jednak wyposażenie charakterystyczne dla kasy LUX. Dodatkowo część połączeń realizowana jest należącymi do firmy mikrobusami.

Kierunki wyjazdów

Nadal głównym krajem do jakiego jeżdżą autokary firmy Becker Reisen pozostają Niemcy. Wraz z rozwojem floty udało się powiększyć katalog oferowanych przejazdów o Holandię oraz Danię. Korzystając z połączeń tego przewoźnika bez trudu można dotrzeć do Aarhus, Kolding czy Flensburga.

Regulamin

Przed zakupem biletu zachęcamy do zapoznania się z warunkach przewozu w firmie Becker Reisen. Jego lektura z pewnością rozwieje szereg wątpliwości i pozwoli w pełni cieszyć się podróżą.

Zniżki

Becker Reisen oferuje bilety ze zniżką dla określonych kategorii osób:

  • młodzieży do 26 roku życia
  • seniorom którzy ukończyli 60 rok życia
  • dzieciom które nie ukończyły 12 roku życia
  • posiadaczom Złotej Karty Stałego Klienta lub Platynowej Karty Stałego Klienta.

Karty stałego klienta

Specjalnie na potrzeby osób podróżujących częściej uruchomiono program Kart Stałego Klienta. Po spełnieniu wymogów określonych w regulaminie Kart Stałego Kienta, pasażer może ubiegać się o przyznanie Złotej Karty. Później można również wystąpić o przyznanie Platynowej Karty Stałego Klienta.