Zakup biletów on-line

Gwarantujemy najniższą cenę biletu
22 123 88 88

Bilety Autokarowe ECOLINES

Historia firmy

Firma Ecolines należy do najdłużej działających na europejskim rynku transportowym. Początkowo w ofercie znajdowały się głownie połączenia do krajów bałtyckich oraz państw należących do WNP. Od tamtej pory przewoźnik znacznie wzbogacił swoją ofertę, poszerzając ją o szereg miast zarówno na wschód jak i zachód od Polski. Dzięki stawianiu na najwyższą jakość, firma Ecolines rozwijała się niezwykle dynamicznie zyskując szerokie grono oddanych klientów.

Flota

Flota należąca do firmy Ecolines składa się z nowoczesnych i bogato wyposażonych autokarów. Wszystkie pojazdy w barwach przewoźnika posiadają na pokładzie takie udogodnienia jak klimatyzacja, barek czy system rozrywki audio-wideo. Dodatkowo wiele z nich wyposażonych jest dodatkowo w internet bezprzewodowy Wi-Fi. Jeśli dodamy do tego regulowane fotele otrzymamy najwyższy możliwy komfort przejazdu. Podczas całości trasy pasażerowie będą znajdowali się pod opieką wyszkolonych stewardess, które pomogą rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy.

Kierunki wyjazdów

Połączenia oferowane przez Ecolines obejmują ogromny obszar. Korzystając z autokarów jeżdżących pod tym logiem dojedziemy do wielu miast Europy. Począwszy od krajów bałtyckich, przez Ukrainę, Rosję i Białoruś na wschodzie, Grecję i Bułgarię na południu, aż po Niemcy, Francję i Wielką Brytanię na zachodzie. Oczywiście korzystając z przewozów firmy Ecolines można dotrzeć również do Europy Środkowej. Dojazd do Austrii, Czech, Szwajcarii czy na Węgry, nie będzie stanowił najmniejszego problemu.

Regulamin

Przed skorzystaniem z usług przewoźnika warto zapoznać się z warunkami przewozu. Znajomość regulaminu umożliwi uniknięcie wielu nieprzyjemnych sytuacji i sprawi, że podróż przebiegnie w spokoju i miłej atmosferze.

Zniżki

Wyszczególnione grupy podróżnych mogą skorzystać z przejazdu ulgowego. Należą do nich:

  • seniorzy którzy ukończyli 60 rok życia
  • dzieci które nie ukończyły 12 roku życia
  • młodzież która nie ukończyła 26 roku życia
  • posiadacze Kart Stałego Klienta.