Zakup biletów on-line

Gwarantujemy najniższą cenę biletu
22 123 88 88

Bilety Autokarowe EUROLINES MĄDELTRANS

Historia firmy

Istniejąca już od ponad 23 lat firma przewozowa Mądeltrans, przez lata działalności zyskała grono oddanych pasażerów. Przedsiębiorstwa obok świadczenia usług przewozowych, rozszerza zakres oferowanych usług między innymi o sprzedaż paliw oraz organizację wycieczek zagranicznych. Powiększanie oferty sprawiło, że obecnie przewoźnik ten uzyskał silną i ugruntowaną pozycję na rynkach transportowym oraz turystycznym.

Flota

Przewoźnik dysponuje flota kilkudziesięciu swoich pojazdów. Wszystkie one są odpowiednio oznakowane oraz wyposażone zgodnie z wymogami stawianymi przed autokarami klasy LUX. W standardzie znajdują się takie udogodnienia jak toaleta, klimatyzacja oraz system audio-wideo. W ofercie przedsiębiorstwa Mądeltrans znajdują się również komfortowe mikrobusy, którymi realizowane są niektóre połączenia antenowe, na mniej popularnych trasach.

Kierunki wyjazdów

Mądeltrans zapewnia dojazd do dziesiątków miast na terenie całego kontynentu. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w przejazdach do Europy Zachodniej obsługując połączenia do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch czy krajów Beneluksu. W ofercie znajdują się jednak również przejazdy na Ukrainę oraz Białoruś. W przyszłości można spodziewać się dalszego poszerzenia oferty przewoźnika.

Regulamin

Podczas planowania podróży warto poświęcić chwile na przeczytanie ogólnych warunków przewozu. Znajdujące się tam informacje pomogą nam odpowiednio przygotować się do podróży oraz uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Zniżki

Do zakupu biletów ze zniżką upoważnione są wyszególnione grupy pasażerów:

  • młodzież od 12 do 26 roku życia
  • dzieci poniżej 12 roku życia
  • seniorzy powyżej 60 roku życia
  • posiadacze Kart Stałego Klienta.

Karty stałego klienta

Osoby częściej korzystające z usług przewoźnika mogą przystąpić do programu Karta Stałego Klienta. Aby skorzystać z biletów ze zniżką należy spełnić wymagania określone w regulaminie Kart Stałego Klienta w firmie Mądeltrans.