Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych.

Działamy nieprzerwanie od 1983 roku, najpierw jako Prywatne Biuro Podróży Sindbad, a od 2009 roku nasza działalność przewozowa realizowana jest już pod szyldem Sindbad Sp. z o.o. Międzynarodowe przewozy autokarowe stały się naszą główną działalnością już w 1992 roku.

 Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Obecnie dysponujemy ponad 300 nowoczesnymi i komfortowymi autokaramigłównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat. Posiadamy tym samym największą flotę autokarową w kraju. Pod marką Sindbadnasza firma realizuje połączenia między 220 miastami w Polsce, a ponad 420 miastami w Europie. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą.

W naszej aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja.