Ubezpieczenia turystyczne

Planujesz wypoczynek w Polsce lub za granicą? Wyjeżdżasz do pracy do innego kraju? Jesteś właścicielem firmy delegującej pracowników za granicę? Ubezpieczenie turystyczne zapewni Tobie, Twoim bliskim lub pracownikom pełną ochronę na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń w kraju i za granicą.

Wypełnij formularz, aby wysłać zamówienie
22 123 88 88

Oferowane ubezpieczenia

Travel - Najpopularniejsze ubezpieczenie turystyczne dla osób udających się w podróż w celach turystycznych, prywatnych, edukacyjnych lub do pracy. Szeroki zakres pakietów, rozszerzeń oraz zniżek dla młodzieży, studentów i rodzin.
Travel Sport - Ubezpieczenie przeznaczone dla osób łączących podróżowanie z uprawianiem sportów, zarówno amatorskich jak i sportów wysokiego ryzyka, wyczynowych i ekstremalnych.
Travel Ski - Ubezpieczenie skierowane bezpośrednio dla narciarzy, szeroki zakres rozszerzeń i pakietów ubezpieczeniowych obejmujących jazdę amatorską jak i wyczynową, koszty akcji ratowniczej także z użyciem śmigłowca.
Business Travel - Ubezpieczenie dla osób często podróżujących w celach służbowych lub przedsiębiorców wysyłających swoich pracowników w podróże służbowe. Atrakcyjne pakiety oraz dodatkowe rozszerzenia chroniące np. sprzęt elektroniczny.
NNW - Ubezpieczenie zapewnia pomoc finansową w razie uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci. Obejmuje zdarzenia zaistniałe nie tylko na terytorium RP ale i poza granicami Państwa. Atrakcyjne pakiety i szeroki zakres ryzyk pozwolą wybrać optymalną ochronę ubezpieczeniową.
Koszty Rezygnacji - Ubezpieczenie obejmujące koszty rezygnacji podróży tj. z imprezy turystycznej, biletu, hotelu lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych. Możliwe warianty nawet ze 100% zwrotem!